Наши конференции

В данной секции Вы можете ознакомиться с материалами наших конференций

VII МНПК "АЛЬЯНС НАУК: ученый - ученому"

IV МНПК "КАЧЕСТВО ЭКОНОМИЧЕСКОГО РАЗВИТИЯ: глобальные и локальные аспекты"

IV МНПК "Проблемы и пути совершенствования экономического механизма предпринимательской деятельности"

I МНПК «Финансовый механизм решения глобальных проблем: предотвращение экономических кризисов»

VII НПК "Спецпроект: анализ научных исследований"

III МНПК молодых ученых и студентов "Стратегия экономического развития стран в условиях глобализации"(17-18 февраля 2012г.)

Региональный научный семинар "Бизнес-планы проектов инвестиционного развития Днепропетровщины в ходе подготовки Евро-2012" (17 апреля 2012г.)

II Всеукраинская НПК "Актуальные проблемы преподавания иностранных языков для профессионального общения" (6-7 апреля 2012г.)

МС НПК "Инновационное развитие государства: проблемы и перспективы глазам молодых ученых" (5-6 апреля 2012г.)

I Международная научно-практическая Интернет-конференция «Актуальные вопросы повышения конкурентоспособности государства, бизнеса и образования в современных экономических условиях»(Полтава, 14?15 февраля 2013г.)

I Международная научно-практическая конференция «Лингвокогнитология и языковые структуры» (Днепропетровск, 14-15 февраля 2013г.)

Региональная научно-методическая конференция для студентов, аспирантов, молодых учёных «Язык и мир: современные тенденции преподавания иностранных языков в высшей школе» (Днепродзержинск, 20-21 февраля 2013г.)

IV Международная научно-практическая конференция молодых ученых и студентов «Стратегия экономического развития стран в условиях глобализации» (Днепропетровск, 15-16 марта 2013г.)

VIII Международная научно-практическая Интернет-конференция «Альянс наук: ученый – ученому» (28–29 марта 2013г.)

Региональная студенческая научно-практическая конференция «Актуальные исследования в сфере социально-экономических, технических и естественных наук и новейших технологий» (Днепропетровск, 4?5 апреля 2013г.)

V Международная научно-практическая конференция «Проблемы и пути совершенствования экономического механизма предпринимательской деятельности» (Желтые Воды, 4?5 апреля 2013г.)

Всеукраинская научно-практическая конференция «Научно-методические подходы к преподаванию управленческих дисциплин в контексте требований рынка труда» (Днепропетровск, 11-12 апреля 2013г.)

VІ Всеукраинская научно-методическая конференция «Восточные славяне: история, язык, культура, перевод» (Днепродзержинск, 17-18 апреля 2013г.)

VIII Международная научно-практическая Интернет-конференция «Спецпроект: анализ научных исследований» (30–31 мая 2013г.)

Всеукраинская научно-практическая конференция «Актуальные проблемы преподавания иностранных языков для профессионального общения» (Днепропетровск, 7–8 июня 2013г.)

V Международная научно-практическая Интернет-конференция «Качество экономического развития: глобальные и локальные аспекты» (17–18 июня 2013г.)

IX Международная научно-практическая конференция «Наука в информационном пространстве» (10–11 октября 2013г.)

V Международная научно-практическая конференция "Наука в информационном пространстве" (30-31 октября 2009 г .)

К.пед.н. Смалько О.А.

Кам'янець-Подільський національний університет

ЗАСОБИ ДЕІНСТАЛЯЦІЇ ПРОГРАМ ТА ОЧИЩЕННЯ ЖОРСТКИХ ДИСКІВ І РЕЄСТРУ ДЛЯ " MICROSOFT WINDOWS"

Часто рядові користувачі стикаються із проблемою виникнення нестабільностей у функціонуванні комп’ютера— періодичні зависання програм, збої у їх роботі, значні часові затримки при виконанні операцій і т.п. Звісно, причин подібної поведінки комп’ютера може бути дуже багато — від використання програмного забезпечення сумнівного походження до пошкоджень операційної системи, спричинених вірусними атаками. Оскільки подібне трапляється досить часто, то особливої уваги потребує вивчення програмних профілактичних засобів, внаслідок використання яких можна стабілізувати роботу комп’ютера, нормалізувати функціонування програмного забезпечення.

Насправді, коли комп’ютер активно довгий час використовується без проведення потрібних профілактичних заходів, з ним можуть траплятись всілякі прикрощі — сумнівні програми можуть грубо втручатись у роботу системи, залишаючи по собі "брудні сліди"; перебої живлення, які часті в нашій електричній мережі, спричинюють некоректні дії апаратури і програм, здійснюють раптові зміни налаштувань системи і додатків; непрофесійно створені програмні продукти, що досить часто сміливо випробовують на своїх дорогоцінних машинах користувачі, руйнують цілісність файлової системи, часто-густо знищують потрібну інформацію; врешті, шкідливі недокументовані можливості багаточисельних програм з комп’ютерного андеграунду, якими переповнені безкоштовні бібліотеки програм та електронної літератури, популярні відеосервіси, сайти злісних користувачененависників — все це може вимагати додаткових зусиль по очищенню системи від "сміття", по деінсталяції програмного забезпечення, по очищенню системного реєстру. Саме тому важливо бути обізнаним у тому, як позбуватися перелічених прикрощів, як запобігати перетворенню праці з комп’ютером у випробування нервів і терпіння.

Метою даної статті є опис різних засобів, що використовувались раніше та експлуатуються сьогодні з метою усування "засміченості" жорсткого магнітного диску, а також системного реєстру " Microsoft Windows ".

В найперших операційних системах сімейства " Windows" засоби деінсталяції програм працювали не завжди коректно. Тому це могло призвести до поступового засмічення жорсткого диску і реєстру. В обслуговуванні комп’ютера у такому разі дуже помічними були програми знищення даних, які прибирали дубльовані файли, непотрібні файли Інтернет, підчищали реєстр, наприклад " Power Cleaner" , " CleanSweep Extra Strength", "WinDelete Deluxe" та інші. Правда, як і завжди трапляється під час вибору доцільних програмних засобів, серед чисельних представників сімейства однотипних програм вибір потрібно здійснювати обдумано, адже деякі з них мають недоліки, інколи навіть суттєві. Так, наприклад, пакет " Uninstaller" компанії " CyberMedia" , хоч в цілому працював досить непогано, не завжди витирав програми— часом витирав лише їх ярлики, пакет " Norton Uninstall Deluxe" інколи некоректно видаляв програми, а пакет " Remove-It" , мав також серйозний недолік— при видаленні деяких програм, наприклад офісних, інколи знищував й інші. Суттєві недоліки мали і мають також інші поширені програми.

Проте, наприклад, існують вільнопоширювані та пропрієтарні непогано працюючі додатки, зокрема, безкоштовний "Fine Uninstall". Він простим методом повністю видаляє непотрібні додатки, які стандартна програма встановлення/видалення не може стерти. Також варто назвати і засіб " Perfect Uninstaller" . В числі його корисних інструментальних можливостей потрібно назвати функцію очищення комп’ютера від помилок у реєстрі.

"Your Uninstaller", що має російськомовний інтерфейс, забезпечує вирішення завдань по деінсталяції додатків, встановлених на комп'ютері, підсвічує недавно встановлені програми і автоматично "вичищає" файли та ключі реєстру, що залишилися після видалення програм.

Програма "Ashampoo UnInstaller Platinum"— ще один потужний засіб для деінсталяції з російськомовною підтримкою, що позбавляє комп’ютер від непотрібних даних (тимчасових файлів, порожніх папок, зайвих дублікатів файлів за іменем, розміром, датою і контентом; "чистить" меню "Пуск").

Програмою очищення жорстких дисків і системного реєстру від "сміття", що залишилося після видалення будь-яких програм, є також "Final Uninstaller". Програма використовує високоефективний алгоритм виявлення, який дозволяє швидко просканувати систему і знайти непотрібні файли. За декілька натискань "миші" програма запускає процес сканування жорсткого диску і реєстру "Windows", після чого видає перелік додатків, які неправильно деінсталювалися. Згодом можна вибрати додатки для подальшого їх повного видалення з комп'ютера.

Для деінсталяції додатків і повного видалення їх файлів з реєстру за допомогою системної утиліти "Cleanse Uninstaller Pro" досить перетягнути піктограму непотрібного додатку на ярлик утиліти і підтвердити необхідність видалення. "Cleanse Uninstaller" також включає оптимізатор завантаження, який може допомогти комп'ютеру завантажуватися швидше. До того ж, програма "вміє" видаляти усі "трояни", віруси і рекламні модулі, які автоматично запускаються при завантаженні системи. Подібні багатофункціональні програмні засоби досить корисні в обслуговуванні комп’ютера.

Інші аналогічні програмні рішення— " AEVITA Wipe and Delete", "SuperCleaner" (також може видаляти всю інформацію, що фіксується при роботі з Інтернетом: тимчасові файли, кеш браузера, файли cookies тощо ), "Auslogics BoostSpeed" (програма оптимізує комп'ютерну пам'ять, прискорює завантаження "Windows", підвищує швидкодію "Microsoft Office", "The Bat!", "FireFox", "Opera", створює резервну копію системного реєстру, очищує його і диск комп'ютера; містить вбудований інструмент "System Adviser", що перевіряє налаштування системи за допомогою 50 різних тестів і пропонує рекомендації по кожному тесту).

Більш комплексні (у тому числі "portable") рішення— " Magic Utilities" та " Glary Utilities". " Magic Utilities" — це набір утиліт для налаштування системи та її очищення від "сміття", що включає "Uninst a ller Plus"— утиліту для коректного і повного видалення непотрібних програм, "StartUp Organizer"— утиліту для роботи з програмами, що запускаються при завантаженні, " Process Killer"— засіб для перегляду і управління запущеними процесами, а також "Disk Cleaner"— модуль для очищення жорсткого диску від "непотребу", що накопичився на ньому. "Glary Utilities"— ще один функціональний набір системних твікерів і утиліт для тонкого налаштування, підвищення спільного рівня продуктивності і захисту комп’ютера, що дозволяє користувачеві позбутися непотрібних файлів, застарілих реєстраційних записів та історії Інтернет-активності (за допомогою встановлення різних плагінів можна добитися повної сумісності цього додатку з понад 45 різними програмами).

Не слід забувати і про вбудований в операційну систему " Windows " засіб очищення дискового простору. Програма "Очищення диску" може видалити усі зазначені користувачем групи тимчасових файлів, що знайде на вказаному логічному диску. Цей засіб, щоправда, пропонує небагато функцій, але, принаймні, він завжди є "під рукою".

Проте, нажаль, не постачається разом з " Windows " автоматизованих засобів очищення і оптимізації системного реєстру, лише програма "Редактор реєстру" для ручного його редагування і відновлення.

У разі потреби, користувачам може стати у нагоді таке програмне рішення, як утиліта "Registry Mechanic", що використовується для очищення і оптимізації системного реєстру усього сімейства "Windows". Це, загалом, сприяє підвищенню стабільності та швидкодії комп’ютерів із встановленими операційними системами досить популярного у світі виробника — " Microsoft ".

Таке ж призначення у "Advanced Registry Doctor", "Argente— Registry Cleaner", "Auslogics Registry Cleaner", "Clean My Registry", "Eusing Free Registry Cleaner", "Free Registry Fix", "Glarysoft Registry Repair", "HS CleanDisk Pro", "Max Registry Cleaner", "Microsoft RegClean", "RegDoctor", "Registry Booster", "Registry Studio", "Registry Workshop", "Registrar Registry Manager", "RegSeeker", "RegSupreme Pro", "Ss Registry Fixer", "Vit Registry Fix". Є серед них і безкоштовні.

І ще кілька прогресивних програмних рішень для виявлення і виправлення помилок в реєстрі — " REGISTRY PATROL", "Reg Organizer" (багатофункціональний менеджер реєстру і конфігураційних файлів, що дозволяє редагувати системний реєстр, здійснювати попередній перегляд імпортованих reg -файлів, здійснює пошук в реєстрі невірних посилань на спільні DLL , а також невірних посилань деінсталяцій з подальшим їх видаленням), "jv16 PowerTools 2009", "Registry Medic", " Error Repair Professional", " Wise Registry Cleaner ", " AML Free Registry Cleaner " (програма для пошуку і видалення помилок реєстру, що також дозволяє зберігати і відновлювати його копії), "TweakNow RegCleaner", "Registry Shower", "regshot" (робить "знімки" реєстру, проводить порівняння і знаходить зміни у реєстрі) і т.п.

Для діагностики та усунення помилок "Windows" спеціалісти також часто використовують програму "Registry CheckUp". Спектр роботи цієї програми доволі широкий: користувацькі додатки, шрифти, апаратна частина, пам'ять, модем, мультимедіа, паралельні і послідовні порти, системні файли, системні налаштування, цілісність "Windows".

Звісно, перелік корисних програмних продуктів, покликаних покращувати роботу комп'ютерних користувачів з операційною системою "Windows", можна продовжити, адже в умовах конкурентної боротьби за ринки збуту програмна індустрія щороку нарощує все більші і більші темпи розвитку. А потребуватимуть подібні засоби користувачі завжди.