Наши конференции

В данной секции Вы можете ознакомиться с материалами наших конференций

VII МНПК "АЛЬЯНС НАУК: ученый - ученому"

IV МНПК "КАЧЕСТВО ЭКОНОМИЧЕСКОГО РАЗВИТИЯ: глобальные и локальные аспекты"

IV МНПК "Проблемы и пути совершенствования экономического механизма предпринимательской деятельности"

I МНПК «Финансовый механизм решения глобальных проблем: предотвращение экономических кризисов»

VII НПК "Спецпроект: анализ научных исследований"

III МНПК молодых ученых и студентов "Стратегия экономического развития стран в условиях глобализации"(17-18 февраля 2012г.)

Региональный научный семинар "Бизнес-планы проектов инвестиционного развития Днепропетровщины в ходе подготовки Евро-2012" (17 апреля 2012г.)

II Всеукраинская НПК "Актуальные проблемы преподавания иностранных языков для профессионального общения" (6-7 апреля 2012г.)

МС НПК "Инновационное развитие государства: проблемы и перспективы глазам молодых ученых" (5-6 апреля 2012г.)

I Международная научно-практическая Интернет-конференция «Актуальные вопросы повышения конкурентоспособности государства, бизнеса и образования в современных экономических условиях»(Полтава, 14?15 февраля 2013г.)

I Международная научно-практическая конференция «Лингвокогнитология и языковые структуры» (Днепропетровск, 14-15 февраля 2013г.)

Региональная научно-методическая конференция для студентов, аспирантов, молодых учёных «Язык и мир: современные тенденции преподавания иностранных языков в высшей школе» (Днепродзержинск, 20-21 февраля 2013г.)

IV Международная научно-практическая конференция молодых ученых и студентов «Стратегия экономического развития стран в условиях глобализации» (Днепропетровск, 15-16 марта 2013г.)

VIII Международная научно-практическая Интернет-конференция «Альянс наук: ученый – ученому» (28–29 марта 2013г.)

Региональная студенческая научно-практическая конференция «Актуальные исследования в сфере социально-экономических, технических и естественных наук и новейших технологий» (Днепропетровск, 4?5 апреля 2013г.)

V Международная научно-практическая конференция «Проблемы и пути совершенствования экономического механизма предпринимательской деятельности» (Желтые Воды, 4?5 апреля 2013г.)

Всеукраинская научно-практическая конференция «Научно-методические подходы к преподаванию управленческих дисциплин в контексте требований рынка труда» (Днепропетровск, 11-12 апреля 2013г.)

VІ Всеукраинская научно-методическая конференция «Восточные славяне: история, язык, культура, перевод» (Днепродзержинск, 17-18 апреля 2013г.)

VIII Международная научно-практическая Интернет-конференция «Спецпроект: анализ научных исследований» (30–31 мая 2013г.)

Всеукраинская научно-практическая конференция «Актуальные проблемы преподавания иностранных языков для профессионального общения» (Днепропетровск, 7–8 июня 2013г.)

V Международная научно-практическая Интернет-конференция «Качество экономического развития: глобальные и локальные аспекты» (17–18 июня 2013г.)

IX Международная научно-практическая конференция «Наука в информационном пространстве» (10–11 октября 2013г.)

Четвертая международная научно-практическая Интернет-конференция "Спецпроект: анализ научных исследований " ( 23 - 24 июля 2009 г.)

Дубовик О.В.

Київський національний торговельно-економічний університет

РЕГУЛЮВАННЯ ВІДНОСИН УЧАСНИКІВ РИНКУ ІНТЕРНЕТ-РЕКЛАМИ

В мережі Інтернет, на сьогодні, відсутня централізована система управління, існує тільки координатор системи, роль якого відіграє сьогодні Товариство учасників Інтернет - це громадська організація, що існує за рахунок внесків і пожертвувань спонсорів. Водночас кожна держава створює власні правові й організаційні механізми регулювання використання Інтернет.

В сучасних умовах в Україні існує декілька некомерційних організацій, які є координуючими та рекомендуючими органами, що створені з метою налагодження, поліпшення й полегшення комунікацій між учасниками ринку Інтернет-реклами й у цілому всього Інтернет-співтовариства в Україні - Асоціація учасників електронного бізнесу України (www.uelbu.org) та Українська асоціація І нтернет-реклами .

Асоціація учасників електронного бізнесу України бачить свою ключову місію в сприянні розвитку й удосконалюванню електронного бізнесу в Україні. Дії, спрямовані на поліпшення сьогоднішнього положення і є основною справою Асоціації з моменту її підстави. Дана громадська організація поєднує інтелектуальні, фінансові, технічні, організаційні й інші ресурси своїх членів і дозволяє більше аргументоване й ефективно виражати позицію єдиного співтовариства учасників електронного бізнесу України. Особлива увага приділена розробці діючих механізмів рішення існуючих проблем в області електронного бізнесу й електронної комерції в Україні.

Основною місією “ Української асоціації Інтернет - реклами ” (УАІР) є побудова системи досліджень Інтернет в Україні . Члени асоціації проводять тендер на дослідження аудиторії , одержали вже більше десятка заявок .УАІР готова витратити на дослідження до 300 тис. доларів , а результати досліджень надалі планує продавати . Асоціація планує розробити єдину систему стандартів (термінології, звітів, форматів реклами, і т.п.), повсюдно сприяти розвитку якісних контент-ресурсів і незалежних Інтернет - ЗМІ як умови швидкого збільшення аудиторії українського Інтернету й підвищення його соціальної значимості. Зусилля УАІР також спрямовані на створення умов для поліпшення рівня захисту споживачів від неякісної реклами й інформації, дотримання вимог законодавства про авторські й суміжні права. При цьому Асоціація виступати як незалежний експерт з питань реклами. Основні зусилля асоціації будуть спрямовані на створення умов для ефективного розвитку ринку реклами в Інтернеті з метою задоволення потреб рекламодавців, споживачів реклами й Інтернет - ресурсів на світовому рівні, а також на збільшення частки бюджетів рекламодавців, що направляє на рекламу в Інтернеті.

Торговельним підприємствам запропоновано звернути увагу на міжнародний досвід регулювання відносини учасників ринку Інтернет - реклами зі споживачем.

Федеральна торговельна комісія США (FTC) запропонувала учасникам ринку добровільно прийняти правила, що регулюють рекламну галузь в мережі Інтернет. Документ, запропонований FTC, являє собою основний каркас, на якому, повинні будуватися відносини учасників ринку Інтернет - реклами зі споживачем.

Перший пункт запропонованих правил націлений на створення більшої прозорості для споживачів у процесі збору інформації про їх. Відповідно до документа, лише деякі користувачі розуміють, яку роль грає збір інформації у фінансуванні безкоштовного для них контента . У цьому ж пункті пропонується ввести принцип opt- out (видалення інформації на вимогу власника інформації) для всіх сайтів , задіяних у поведінковому маркетингу. У тексті документа зазначено, що кожен веб-сайт , на якому збирається інформація для використання в поведінковому маркетингу, повинен надавати користувачеві зрозумілі й короткі відомості про те, що моніториться , його он лайн - активність, і споживач повинен мати можливість вибрати, надавати сайту цю чи інформацію ні. Необхідно також, щоб на сайті можна булопросто й швидко використати «opt- out » функцію.

Другий пункт правил вимагає від учасників ринку збирати інформацію на такі теми, як здоров'я споживача або дитяча онлайн-активність тільки за попередньою згодою користувача. Інші пропозиції стосуються строків зберігання й вимог безпеки до зберіганняінформації про споживачів.

Розробка єдиних стандартів електронної комерції повинна опиратися на нормативно-правове забезпечення й рекомендації Всесвітньої Торговельної Організації ( World Trade Organіzatіon - WTO), Всесвітньої Митної Організації ( the World Customs Organіzatіon - WCO), Організації економічного співробітництва й розвитку ( the Organіzatіon for Economіc Co- operatіon and Development - OECD), Комісії ООН по законодавству в міжнародній торгівлі ( the Unіted Natіons Commіssіon on Іnternatіonal Trade Law - UNCІTRAL), Конференції ООН по торговлі й розвитку ( the Unіted Natіons Conference on Trade and Development - UNCTAD), а також на вимоги по захисту авторських прав й інтелектуальної власності.

Для підвищення ефективності управління Інтернет-рекламою в торговельних підприємствах розроблено структуру та сформульовані напрями діяльності інформаційно-аналітичного центру з регулювання та контролю Інтернет-рекламою в торговельних підприємствах України на базі Української асоціація І нтернет-реклами та Асоціації учасників електронного бізнесу України, основними завданнями якого визначено інформаційно-консультаційну підтримку прийняття рішень торговельними підприємствами щодо ефективного управління Інтернет-рекламою . Основою діяльності центру буде сприяння торговельним підприємствам в розробці рекламних програм в мережі Інтернет. Для реалізації даного напряму діяльності, торговельне підприємство – замовник за власним рішенням може передати центру повноваження щодо реалізації всіх етапів розроблення рекламних програми в Інтернеті або здійснення тільки окремих етапів.

Запропонована структура Центру складається з сьоми відділів, кожний з яких має власне функціональне призначення:

1 – методично-організаційний відділ, який займається розробкою методичний рекомендацій щодо побудови науково-обґрунтованої та ефективної системи організації та управління комунікаційної політики, планування та організація рекламних кампаній в мережі Інтернет та заходів на замовлення торговельних підприємств;

2 – відділ маркетингових досліджень, призначеного для створення баз даних на основі результатів моніторингів:

- рекламних кампаній торговельних підприємств в традиційних ЗМІ та мережі Інтернет на основі власних досліджень та наданої підприємствами інформації;

- результатів досліджень професійних суб’єктів рекламного ринку із співставленням їх результатами власних досліджень;

- послуг професійних рекламних агентств.

3 – аналітичний відділ, призначений для аналізу отриманих по результатах моніторингу даних та здійснення оцінки ефективності управління Інтернет-реклами торговельних підприємств;

4 – відділ зовнішньоекономічних зв’язків, робота якого спрямована на організацію міжнародних спеціалізованих конференцій з питань управління рекламою в традиційних ЗМІ та мережі Інтернет в торговельних підприємствах, адаптації міжнародного досвіду та впровадження практики рекламної діяльності у діяльності Інтернет-магазинів України;

5 – юридичний відділ, який, з одного боку, здійснює надання юридичних консультацій торговельним підприємствам щодо рекламної діяльності в мережі Інтернет, а з іншого, займається розглядом спорів, нестандартних ситуацій, а також відстеженням дотримання банками вимог чинного законодавства;

6 – відділ, який займається питаннями проведення семінарів, конференцій, «круглих» столів для обміну досвідом, займається інформаційним супроводом та питаннями, а також здійснює проведення Інтернет-конференцій , відеоконференсзв’язку ;

7 – експертно-консультаційний відділ, який здійснює сертифікацію Інтернет-магазинів , оцінку якості представленої інформації на сайтах , а також надає консультаційні послуги щодо застосування у рекламній діяльності сучасних програмних продуктів ( програмного забезпечення при вирішенні задач оптимізації сайту ).

Запропоновано впровадження сертифікації Інтернет-магазинів , тобто добровільну участь Інтернет-магазинів в програмі, яка допоможе вирішити наступні задачі: підняти рівень довіри покупців та юридичних осіб до он-лайн покупок; розвивати рівень та масштаб Інтернет-продажів в Україні; вивести українські Інтернет-магазини на світовий ринок електронної комерції.

Даний сертифікат буде «знаком якості», який слугуватиме гарантом для відвідувачів Інтерне-магазинів . Кошти будуть повертатися покупцю товарів та послуг у випадках, якщо йому не доставлять заказаний товар по передоплаті, або не повернуть кошти у випадку повернення товару в Інтернет-магазин . При цьому гарантом повернення коштів запропоновано Асоціацію учасників електронного бізнесу України.