Наши конференции

В данной секции Вы можете ознакомиться с материалами наших конференций

VII МНПК "АЛЬЯНС НАУК: ученый - ученому"

IV МНПК "КАЧЕСТВО ЭКОНОМИЧЕСКОГО РАЗВИТИЯ: глобальные и локальные аспекты"

IV МНПК "Проблемы и пути совершенствования экономического механизма предпринимательской деятельности"

I МНПК «Финансовый механизм решения глобальных проблем: предотвращение экономических кризисов»

VII НПК "Спецпроект: анализ научных исследований"

III МНПК молодых ученых и студентов "Стратегия экономического развития стран в условиях глобализации"(17-18 февраля 2012г.)

Региональный научный семинар "Бизнес-планы проектов инвестиционного развития Днепропетровщины в ходе подготовки Евро-2012" (17 апреля 2012г.)

II Всеукраинская НПК "Актуальные проблемы преподавания иностранных языков для профессионального общения" (6-7 апреля 2012г.)

МС НПК "Инновационное развитие государства: проблемы и перспективы глазам молодых ученых" (5-6 апреля 2012г.)

I Международная научно-практическая Интернет-конференция «Актуальные вопросы повышения конкурентоспособности государства, бизнеса и образования в современных экономических условиях»(Полтава, 14?15 февраля 2013г.)

I Международная научно-практическая конференция «Лингвокогнитология и языковые структуры» (Днепропетровск, 14-15 февраля 2013г.)

Региональная научно-методическая конференция для студентов, аспирантов, молодых учёных «Язык и мир: современные тенденции преподавания иностранных языков в высшей школе» (Днепродзержинск, 20-21 февраля 2013г.)

IV Международная научно-практическая конференция молодых ученых и студентов «Стратегия экономического развития стран в условиях глобализации» (Днепропетровск, 15-16 марта 2013г.)

VIII Международная научно-практическая Интернет-конференция «Альянс наук: ученый – ученому» (28–29 марта 2013г.)

Региональная студенческая научно-практическая конференция «Актуальные исследования в сфере социально-экономических, технических и естественных наук и новейших технологий» (Днепропетровск, 4?5 апреля 2013г.)

V Международная научно-практическая конференция «Проблемы и пути совершенствования экономического механизма предпринимательской деятельности» (Желтые Воды, 4?5 апреля 2013г.)

Всеукраинская научно-практическая конференция «Научно-методические подходы к преподаванию управленческих дисциплин в контексте требований рынка труда» (Днепропетровск, 11-12 апреля 2013г.)

VІ Всеукраинская научно-методическая конференция «Восточные славяне: история, язык, культура, перевод» (Днепродзержинск, 17-18 апреля 2013г.)

VIII Международная научно-практическая Интернет-конференция «Спецпроект: анализ научных исследований» (30–31 мая 2013г.)

Всеукраинская научно-практическая конференция «Актуальные проблемы преподавания иностранных языков для профессионального общения» (Днепропетровск, 7–8 июня 2013г.)

V Международная научно-практическая Интернет-конференция «Качество экономического развития: глобальные и локальные аспекты» (17–18 июня 2013г.)

IX Международная научно-практическая конференция «Наука в информационном пространстве» (10–11 октября 2013г.)

IV Международная научно-практическая конференция "Проблемы и пути совершенствования экономического механизма предпринимательской деятельности" (29-30 марта 2012г.)

Щербина Д.С., Нагурко В.О.

ОКВНЗ «Інститут підприємництва «Стратегія», м. Жовті води, Україна

СТВОРЕННЯ ДЕКОДЕРУ ШТРИХ-КОДІВ ДЛЯ МОБІЛЬНОГО ПРИСТРОЮ IPHONE

Розвиток технологій і засобів бездротового зв'язку разом з пониженням вартості таких послуг вносить суттєві корективи в існуючий ринок створення IT-продуктів. Мобільні пристрої і їхні функціональні можливості стрімко розвиваються і давно перестали бути лише засобом зв'язку.

Основні додатки які використовуються на iOS пристроях, це програми які можна використовувати кожного дня. Тому у якості теми роботи було обрано розробку ПЗ, що має містити реалізацію сканеру штрих кодів для iPhone.

Тема є актуальною, адже розроблялася для мобільного пристрою iPhone дозволить користувачам у будь який момент часу використовуючи пристрій, дізнатися усю потрібну інформацію про харчовий продукт. Це може бути різноманітна інформація про дату виробництва, термін зберігання, місце виготовлення, склад, партія, та ін. Продукти харчування ми купуємо кожного дня, але не на кожному з них є потрібна покупцю інформація. Саме для вирішення цієї проблеми й було вирішено почати розробку додатку.

Для розробки даного програмного засобу за обраною темою, була обрана мова програмування Objective-С, програмне середовище Xcode, графічний інтерфейс програми розроблювався з використанням можливостей функцій Cocoa та Interface Builder об`єктно-орієнтований прикладний програмний інтерфейс ( API ) для операційної системи Mac OS X ).

Також для реалізації архітектури системи було використано парадигму MVC. Model – view – controller ( «модель-представлення-поведінка», чи «модель-представлення – контролер») – архітектура програмного забезпечення, в якій модель даних програми, призначений для користувача інтерфейс, і керуюча логіка розділені на три окремі компоненти так, що модифікація одного з компонентів надає мінімальний вплив на інші.

Findus є компанією, яка виробляє і продає заморожені продукти. Основні види продукції компанії це:

-    риба;

-    овочі;

-    вегетаріанські страви;

-    м’ясні вироби, фарш;

-    млинці;

-    спецпродукти та ін.

Таким чином спектр виробів досить широкий, й тому у компанії було вирішено, що покупцям необхідно мати додаток для визначення інформації, збереженої з використанням штрих коду. Чому саме шртих-коди? Їх можна наносити на будь-яку поверхню, вони не займають багато місця на упаковці продукту, містять усю необхідну як для поставників так і для покупців інформацію, включають можливість відтворення навіть пошкодженого коду, завдяки надмірності інформації, збереженої в ньому.

Тобто було поставлено задачу розробки додатку, який би декодував інформацію, яка нанесена у вигляді штрих коду, на поверхні різноманітного типу, й розмірами від 1 см .

Під час роботи над проектом було виконано декілька важливих завдань, які були ключові в розробці продукту:

-   обрано мова, середовище розробки;

-   реалізована архітектура додатку та вибрані шаблони проектування;

-   реалізовані основні функціональні модулі, з яких складається додаток. Це модуль передачі інформації з камери у режимі реального часу, модуль аналізатор зображення, який виділяє певний штрих-код, модуль докудування отриманого коду в текстове повідомлення;

-   опротестовано взаємодія функціональних модулів;

-   створена альфа версія додатку.

Можна зробити наступний висновок, що на даний момент є робоча версія додатку, головна функція якого надавати інформацію зі штрих коду користувачу, декодуються DataMatrix штрих коди. У подальшому планується розширити функціонал програми, з можливістю декодування інших типів штрих кодів, аналізатор внутрішньої інформації повідомлення, такої як телефоні номера, адреси, Інтернет посилання.

 

Список використаних джерел :

1. Программирование на Objective-C 2.0, Стивен Кочан ЭКОМ Паблишерз, 2010. – 549с.

2. Далримпл Марк. Objective-C 2.0 і програмування для Maк / Марк Далримпл / перекл. з англ. – М.: И.Д. Вильямс, 2010. – 320 с.: ил., парал.тит.англ.

3. Здзиарски Джонатан . iPhone SDK. Разработка приложений / Джонатан Здзиарски / п ер.с англ. – СПб . : БХВ-Петербург, 2010 . – 512 с.: ил.

4. Проектування і дизайн інтерфейсу користувача. – 2-е вид. – СПб.: КОРОНА принт, 2007. – 352 с.